MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kost, výška: 10 cm. Značeno. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Asie
30369. Mnich
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (10.04.2019 21:53:36)
3147
3 200 Kč
2405
3 100 Kč
3147
3 000 Kč
limit (10.04.2019 19:15:50)
2813
2 900 Kč
3147
2 800 Kč
limit (10.04.2019 19:15:47)
2813
2 700 Kč
3147
2 600 Kč
2813
2 500 Kč
limit (10.04.2019 13:54:22)
3147
2 400 Kč
limit (10.04.2019 13:54:21)
58
1 800 Kč
3147
1 700 Kč
2786
1 600 Kč
3953
1 500 Kč
limit (03.04.2019 21:59:53)
3147
1 400 Kč
2405
1 300 Kč
limit (24.03.2019 22:00:07)
3147
1 200 Kč
619
1 100 Kč
limit (24.03.2019 18:54:30)
3147
1 000 Kč
3953
900 Kč
3147
800 Kč
58
700 Kč
3953
600 Kč
235