Asie - Mnich

Kost, výška: 10 cm. Značeno. Mírně poškozeno.

Asie
30369. Mnich
Dražba ukončena:10.04.2019 21:58:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč