signováno Atanasov - Samota

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 40x49,5 cm. Signováno vpravo dole Atanasov. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno Atanasov
34051. Samota
Dražba ukončena:27.06.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč