Attila Gubcsi - Eine Blume

Olej na sololitu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Gubcsi A. Rámováno.

Attila Gubcsi
53926. Eine Blume
Dražba ukončena:17.12.2020 23:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč