August Haun - Lednice

Kolorovaná litografie, 18x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

106814. Lednice
Dražba ukončena:10.12.2023 22:03:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč