August Haun - Žebrák a Točník

Tónová litografie, 18x25 cm, signováno vlevo dole A. Haun, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

13963. Žebrák a Točník
Dražba ukončena:15.11.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč