Augusta - Břízy v mokřadech

Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Augusta. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

Augusta
72693. Břízy v mokřadech
Dražba ukončena:06.02.2022 21:18:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč