Augustin Josef Ekart - Řeka v zimní krajině

Olej na kartonu, 38x48 cm. Signováno vlevo dole Aug. Ekart. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

88152. Řeka v zimní krajině
Dražba ukončena:25.12.2022 21:02:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč