Augustin Josef Ekart - U Černošic

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Aug. Ekart. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

28788. U Černošic
Dražba ukončena:27.02.2019 18:58:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.02.2019 18:53:43 2430