autor neznámý - Varieté

Litografie 1905, 130x58 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

autor neznámý
6375. Varieté
Dražba ukončena:30.11.2016 19:15:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč