autor neznámý - Revolver, systém Lefaucheux

Neznačeno.

Stav: Poškozeno.

Nejdelší strana: 18 cm

autor neznámý
94594. Revolver, systém Lefaucheux
Dražba ukončena:31.05.2023 20:14:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč