autor neznámý - Stilet, anglie, přelom 18.-19. století

Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 87 cm

autor neznámý
88926. Stilet, anglie, přelom 18.-19. století
Dražba ukončena:26.01.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč