Banksy - Welcome to Red Hell

Šablona a sprej, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Banksy. Limitovaná edice 7/200 s certifikátem vydavatele. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Pozn.: Nikdy nerámováno.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
50465. Welcome to Red Hell
Dražba ukončena:15.10.2020 20:41:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč