Barbora Rožičová - Na cestě k vrcholu

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole B. Rožičová. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
60082. Na cestě k vrcholu
Dražba ukončena:27.05.2021 21:37:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč