Barbora Rožičová - Víno je láska I.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky. Děkujeme, že obraz do aukce věnovala.

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed B. Rožičová 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
62178. Víno je láska I.
Dražba ukončena:18.07.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč