Beck - Figurální lampa

Obecný kov, 57 cm. Signováno Beck.

Pozn.: Mírně poškozeno. Nutno nově elektrifikovat.

Beck
30413. Figurální lampa
Dražba ukončena:10.04.2019 23:28:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč