Bedřich Sokiranský - Pestrá kytice

Olej na kartonu, 13x10 cm. Signováno vlevo dole B. Sokiranský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, profesor v Ostravě – Mariánských Horách, majitel ateliérů na malování kopií starých holandských mistrů, žánrových scén, zátiší a dekorativní malby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

72029. Pestrá kytice
Dražba ukončena:09.01.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč