Olej na plátně, Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Olej na plátně, 100x70 cm. Oba signovány vlevo nahoře Benedík 54. Rámovány. Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.