Beneš Knüpfer - napodobitel - Moře s útesy

Olej na plátně, 51x126 cm. Signováno vpravo dole Beneš Knüpfer Roma. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Beneš Knüpfer - napodobitel
65287. Moře s útesy
Dražba ukončena:12.09.2021 20:16:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč