Různé techniky, od 15x21 cm do 60x80 cm. Všechny signovány. 7x rám, 2x rám, pasparta, sklo, 5x rám, sklo, 1x nerámováno. Pozn. Mírně poškozeno. Pouze osobní odběr Praha, Brno.