Beneš, Souček, Blažek, Šenková, Ruml, Hvězdinský a další - Soubor 15 prací

Různé techniky, od 15x21 cm do 60x80 cm. Všechny signovány. 7x rám, 2x rám, pasparta, sklo, 5x rám, sklo, 1x nerámováno.

Pozn. Mírně poškozeno. Pouze osobní odběr Praha, Brno.

Beneš, Souček, Blažek, Šenková, Ruml, Hvězdinský a další
306058. Soubor 15 prací
Dražba ukončena:07.09.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč