Beneš - Parník v přístavu<

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Beneš 1926. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

305012. Parník v přístavu<
Dražba ukončena:31.05.2020 20:15:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč