Blanka Kadečková - Šustová - Bílá chalupa II

Olej na plátně, 65x92 cm, signováno vpravo dole Kadečková 95, rám.

Pozn.: Vzadu přípis.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

10663. Bílá chalupa II
Dražba ukončena:31.05.2017 22:18:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč