Bohumil Kozina - Soubor 10-ti leptů: Tatry

Celé listy 44x30 cm. Signovány B. Kozina. Volné listy v původních deskách.

Pozn.: Papíry i desky mírně poškozeny.

o autorovi: 1881, Kaňk u Kutné Hory
Student akademie ve Stuttgartu. Žák Fr. Klimeše. Objevil svou vlastní metodu barevného leptu, kterou poté namaloval sérii barevných leptů z Tater a také podobiznu Dr. Karla Kramáře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

31769. Soubor 10-ti leptů: Tatry
Dražba ukončena:15.05.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč