Bohumil Žemlička - Postavy

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vlevo dole s věnováním B.Žemlička. Vlevo nahoře datováno 1969. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

300649. Postavy
Dražba ukončena:08.09.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč