Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vlevo dole s věnováním B.Žemlička. Vlevo nahoře datováno 1969. Nerámováno.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč