Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno vlevo dole ševčík B 81. Rámováno.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1943 Slovenský malíř, pedagog. Studoval na VŠVU v Bratislavě monumentální malbu u D. Milleyho, P. Matejky a O. Dubaye.