Olej na plátně fixovaném na kartonu, 57x35 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti po akademickém malíři Bohuslavu Suchém. V roce 2018 se obraz vystavoval na výstavě Výstava postavy-figury v galerii u Sv. Jakuba v Novém Bydžově.
o autorovi: 1907 - 1967