Bořivoj Doležal - Soubor 6- ti pastelů

rozměry: 5x - 37x50 cm, 1x - 65x65 cm, všechny signovány Doležal, volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

6637. Soubor 6- ti pastelů
Dražba ukončena:01.12.2016 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč