Božena Vohánková - Zrající obilí

Olej na kartonu, 66x50 cm, signováno vpravo dole Vohánková, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

6891. Zrající obilí
Dražba ukončena:25.01.2017 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč