Břetislav Janovský - Kontrasty Zimy

Pastel, 40x50cm. Signováno vlevo dole Janovský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2011
Narodil se ve Slušovicích. Studoval výtvarné umění na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy u prof. Boudy, Salcmana a Lidického. Pedagogické činnosti se i celý život i věnoval. Ve své volné tvorbě se věnoval figurálním tématům, krajině Vlašska a inspirací mu byla i jazzová hudba.

Břetislav Janovský
304540. Kontrasty Zimy
Dražba ukončena:23.04.2020 20:10:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.04.2020 20:05:11 4285