Břetislav Kment - Na jaře u domu

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole B. Kment 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 – 2016
Malíř, pedagog. Vystudoval Státní grafickou školu v Praze. Žil v Děčíně a pracoval jako pedagog v odborném učilišti a na LŠU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

308201. Na jaře u domu
Dražba ukončena:06.04.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč