Tempera, 18x59 cm. Signováno vpravo dole B. Kment. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924 – 2016
Malíř, pedagog. Vystudoval Státní grafickou školu v Praze. Žil v Děčíně a pracoval jako pedagog v odborném učilišti a na LŠU.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.