Buddy - Jsme s Tebou, Andreji!

Litografie, 29x31 cm. Limitovaná edice 1/10. Signováno vpravo dole Buddy. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát.

Buddy
52467. Jsme s Tebou, Andreji!
Dražba ukončena:12.11.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč