Č. Kvíčala, E. Pryl,... - Konvolut 28 olejomaleb

Olejomalby, od 24x18 cm do 29x55 cm. Většina signována. Nerámovány.

Pozn.: Některé poškozeny.

Č. Kvíčala, E. Pryl,...
82985. Konvolut 28 olejomaleb
Dražba ukončena:28.08.2022 20:47:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč