Mědirytina, heliogravura, lept a další, od 34x26 cm do 9x20 cm. 1x signováno nečitelně, 1x signováno C. Marrat, 2x nesignováno. 3x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. 18. - začátek 20. století. Pozn.: 1x rám poškozen.