Carl Busch - Slunečnice

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole C. Busch. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36547. Slunečnice
Dražba ukončena:30.10.2019 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč