Carle Vernet - Le Retour du Chasseur

Litografie, 43x53 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1758 - 1836
Francouzský malíř.

58341. Le Retour du Chasseur
Dražba ukončena:15.04.2021 21:49:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč