Olej na plátně a kresba, 55x40 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Pozn.: Obraz obsahuje utajený prostor za namalovanou knihou, ve kterém je vyobrazen text a malovaný akt.
Nejdelší strana: 61 cm