Neznámý autor - Čarodějnické zátiší a Akt

Olej na plátně a kresba, 55x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Obraz obsahuje utajený prostor za namalovanou knihou, ve kterém je vyobrazen text a malovaný akt.

Nejdelší strana: 61 cm

Neznámý autor
83897. Čarodějnické zátiší a Akt
Dražba ukončena:29.09.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč
Chcete prodat podobný obraz?