Caspar Bartholini - Anatomia bartholiniana

Kniha, 20x13 cm. Vydal Joannes Antonius Huguetan v roce 1677 v Lyonu. Obsahuje velké množství ilustrací, leptů, některé rozkládací. Obsahuje mědirytinu portrét Thomase Bartholiniho. Ozdobné iniciály. 806 stran plus index. Celokožená zlacená vazba, poškozena.

Caspar Bartholini
39260. Anatomia bartholiniana
Dražba ukončena:15.01.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč