Čechy 1. pol. 19. stol. - Selská truhla

Pozn.: Dle současné majitelky provenience: Českomoravská Vysočina.

Dřevo, výška 50 cm, hloubka 62 cm, délka 116 cm. Bohatě zdobeno malbou.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 1. pol. 19. stol.
52129. Selská truhla
Dražba ukončena:22.10.2020 21:10:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč