Čechy 1. pol. 20. stol. - Sokolský kroj: Kabátec a kalhoty

Textil, Morašice u Litomyšle, Župa Východočeská - Pipichova.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
68380. Sokolský kroj: Kabátec a kalhoty
Dražba ukončena:11.11.2021 23:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč