MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. třetina 20. stol.
64260. Miskové váhy se závažími
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (15.09.2021 20:53:37)
8235
1 800 Kč
2991
1 700 Kč
limit (15.09.2021 20:52:29)
8235
1 600 Kč
limit (15.09.2021 20:51:27)
1331
1 500 Kč
8668
1 400 Kč
limit (15.09.2021 20:51:11)
1331
1 300 Kč
8668
1 200 Kč
limit (15.09.2021 7:43:59)
1331
1 100 Kč
2559
1 000 Kč
1331
900 Kč
2559
800 Kč
6596
700 Kč
5572
600 Kč
1331
500 Kč
5572