Čechy 2. pol. 20. stol. - 2 dílná souprava ateliérového skla

Ateliérové sklo, výška 18,5 cm a 7 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 20. stol.
81810. 2 dílná souprava ateliérového skla
Dražba ukončena:17.08.2022 21:19:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč