Čechy, 20. století

52097. Reliéf T. G. Masaryka a J. Masaryka

popis: Keramika, 26x23 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo