Čechy kolem roku 1850 - Muž s mušketou

Porcelán, výška 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno

Čechy kolem roku 1850
22876. Muž s mušketou
Dražba ukončena:17.10.2018 18:21:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč