Černý - Houslista s ptáčkem

Pastel. 23x33 cm. Signováno vlevo dole Černý 47. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

303101. Houslista s ptáčkem
Dražba ukončena:07.01.2020 20:40:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč