Olej na kartonu, 16x28 cm. Signováno vpravo dole Černý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování. Vzadu razítko z výstavy Galerie u Sv. Jakuba Nový Bydžov 2020.