Československá republika - Krátká šavle

Celková délka 89 cm, čepele 72 cm. Značeno WLASZLOVITS ŠTÓS, přejímací značky: ZI 36.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Československá republika
22896. Krátká šavle
Dražba ukončena:17.10.2018 18:23:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč