Český malíř 1. pol. 20. stol. - Malostranské náměstí

Olej na kartonu, 65x50 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3130. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:25.11.2015 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč