Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka s dlouhými vlasy

Olej na kartonu. 65x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba zašpiněna.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
302356. Dívka s dlouhými vlasy
Dražba ukončena:26.11.2019 20:09:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč