Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka v kroji

Olej na kartonu, 30x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
31346. Dívka v kroji
Dražba ukončena:25.04.2019 22:16:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč