Český malíř 1. pol. 20. stol. - Muž v klobouku

Olej na kartonu, 61x42 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místech poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
63344. Muž v klobouku
Dražba ukončena:08.08.2021 21:20:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč